barra

×

Bilgilendirme

Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

4° NIS - Bulgaristan

5

 

Dördüncü Ulusal İnteraktif Seminer, Hayat Boyu Öğrenme Temel Yeterliliklerinin edinilmesine yönelik olarak hazırlanmış olan beş çok uluslu Comenius Projesinin elde etmiş olduğu sonuçların değerlendirilmesi ve tanıtımını hedeflemiştir. Ortaklıkların niyeti de bu sayede günümüz hayatının ihtiyaçlarına karşılık verebilecek yeterlilik temelli eğitimin uygulanmasında öğretmen ve okul eğitmenlerine destek sağlayabilmekti.


KEYS Proje Ortaklarının amacı, söz konusu projeler bünyesinde geliştirilmiş olan ürün ve çıktıların metodolojik tabanını daha detaylı incelemek ve etkin bir yeterlilik temelli öğrenim için en uygun yöntemleri daha fazla kitleye tanıtmaktı.
Etkinlik süresince ortaklar, proje hedef gruplarından ( öğretmenler,müdürler, eğitimciler, vb) yöntemlerin (metodolojilerin ) uygulanabilirlik, aktarılabilirlik ve etkinlikleri konusunda dönütler toplamışlardır. Gerçekleştirilmiş iyi uygulamalar baz alınarak uzmanlarca metodolojilerin analiz ve çapraz değerlendirmeleri yapılmıştır.

Bakınız: etkinlik programı (Programın köprüsünü ekleyiniz)

Etkinlikte sunumu gerçekleştirilen projeler aşağıdadır.İndirmek için proje logosunu tıklayınız.

KEYS logo  5  1  3  formatoHD media dim  2

Last modified on Pazartesi, 02 Şubat 2015 08:54

Image Gallery

{gallery}27{/gallery}
More in this category: « 3° NIS - Belçika